-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Какао, Цукерки шоколадні Лукася, Цукерки шоколадні Ромашка, Цукерки шоколадні Бабусені казки, Цукерки шоколадні Франческа, Цукерки шоколадні Шарм, Цукерки Карамель, Цукерка Пташине молоко
Оголошено тендер
298 000.00
UAH
Номер:
93a53d9c737a434a84f016b4ef9c31b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-26-000167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
298 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Какао, Цукерки шоколадні Лукася, Цукерки шоколадні Ромашка, Цукерки шоколадні Бабусені казки, Цукерки шоколадні Франческа, Цукерки шоколадні Шарм, Цукерки Карамель, Цукерка Пташине молоко
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням Уповноваженої особи, протокол від 26.01.2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.01.2023 08:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума298 000.00 UAH