• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Какао, Цукерки шоколадні Лукася, Цукерки шоколадні Ромашка, Цукерки шоколадні Бабусені казки, Цукерки шоколадні Франческа, Цукерки шоколадні Шарм, Цукерки Карамель, Цукерка Пташине молоко

Завершена

298 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
Номер: 028702570e9e4ac4ab9862e89a03ad8a
Внутрішній номер закупівлі: 16731426
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-26-000436-a   
Замовник: КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
Контактна особа: Боршуляк Вікторія Миколаївна +380384991087 milivetskiypni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 298 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.01.2023 09:45 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2023 09:45 - 03.02.2023 18:00
Період кваліфікації: 03.02.2023 18:01 - 09.02.2023 13:12
Період завантаження договору: 15.02.2023 00:00 - 25.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴298 000.00 Какао, Цукерки шоколадні Лукася, Цукерки шоколадні Ромашка, Цукерки шоколадні Бабусені казки, Цукерки шоколадні Франческа, Цукерки шоколадні Шарм, Цукерки Карамель, Цукерка Пташине молоко