-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-006265-a
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 800.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2023 12:45 - 01.02.2023 00:00
Відповідь надана
Документи переможця
Номер:
2ec5f70cebce464799665f5c67428779
Дата опублікування:
27.01.2023 20:32
Опис:
Доброго дня! Згідно пункту 44 Постанови 1178 Замовник не повинен вимагати інформацію про відсутність податкової заборгованості: Замовник не перевіряє переможця процедури закупівлі на відповідність підстави, визначеної пунктом 13 частини першої статті 17 Закону, та не вимагає від учасника процедури закупівлі/переможця процедури закупівлі підтвердження її відсутності. Приберіть свою вимогу щодо нажання документів переможця у Додатку 2, а саме: Довідка, видана уповноваженим органом (Державною податковою службою України) про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 року № 733. Автоматично формується в електронній системі закупівель в результаті інтеграції електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України Документи про прийняття відповідного рішення органу доходів і зборів та укладання договору про розстрочення (відстрочення) відповідно до Наказу Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 574. ДЯКУЄМО!
Відповідь:
Доброго дня! Зміни внесені
Дата відповіді:
30.01.2023 12:31
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
5402b9ec210b4b25aa25ed2488fe6f8c
Дата опублікування:
26.01.2023 16:38
Опис:
Шановний замовнику, в розділі V Оцінка тендерної пропозицій п.п. 1 Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію зазначено :"...Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону...Під час проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель відображаються значення ціни тендерної пропозиції учасника та приведеної ціни. Електронний аукціон здійснюється у відповідності з положеннями ст. 30 Закону.". Чи відповідає дана вимога тендерної документації пунктам 35,37 і 38 Особливостей?
Відповідь:
Доброго дня! Розгляд та оцінка тендерних пропозицій відбуваються відповідно до пунктів 35, 37 і 38 Особливостей
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону
Дата відповіді:
27.01.2023 12:53
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
700de520e9e0421c8890a943c8432dea
Дата опублікування:
26.01.2023 15:54
Опис:
Шановний замовнику, в Розділі 1. Загальні положення тендерної документації , в п.п 4.1 найменування предмета закупівлі вказано наступне: ДК 021-2015-09310000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка та поточний (аварійний) ремонт теплових лічильників). Уточніть предмет закупівлі
Відповідь:
Доброго дня! Дякую за запитання, ДК 021-2015-09310000-5 — Електрична енергія
Дата відповіді:
26.01.2023 16:51
Відповідь надана
Тариф розподілу
Номер:
4f5da7cdadbc4ca8a227a8352999defe
Дата опублікування:
25.01.2023 14:13
Опис:
Доброго дня! Чи врахований тариф розподілу до складу вартості (ціни)?
Відповідь:
Доброго дня! Розподіл до вартості не входить.
Дата відповіді:
26.01.2023 16:50