• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

Оголошено тендер

1 680 000.00 UAH
Номер: 3495352cbf0c4ad0ac88ff27d606c57b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-24-001602-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Замовник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Очікувана вартість: 1 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 24.01.2023 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 300000 кіловат
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 680 000.00 UAH