-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-006265-a
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 800.00 UAH
Номер:
513674b61f774f0d9155ee90980c580f
Внутрішній номер закупівлі:
16699863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-006265-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Закрой Валентина Миколаївна +380442721186 vlmlitvinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 12:45 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 12:45 - 04.02.2023 00:00
Аукціон:
04.02.2023 00:01 - 04.02.2023 00:01
Період кваліфікації:
04.02.2023 00:01 - 09.02.2023 18:44
Період завантаження договору:
15.02.2023 00:00 - 25.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 680 000.00 ДК 021-2015 – 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ