-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-004__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту та технічного обслуговування приладів визначення температури точки роси)
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-003113-a
Завершена
860 634.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 606.34 UAH
мін. крок: 1% або 8 606.34 UAH
Період уточнення:
24.01.2023 10:16 - 10.02.2023 00:00
Відповідь надана
Місце надання послуг
Номер:
2f1fa8bfd5f6457f9682b242bb924f88
Дата опублікування:
02.02.2023 15:33
Опис:
У п.2.3. Проекту договору додатка № 4 вказано: Місце надання послуг:
79004 м.Львів, вул.Рубчака 27 ГПУ «Львівгазвидобування»;
Наше підприємство може надати послугу тількі на особистій виробничой базі.
Також не вказано спосіб доставки обладнання
Відповідь:
будуть внесені зміни в тендерну документацію
Дата відповіді:
03.02.2023 13:21
Відповідь надана
Питання до доставки
Номер:
36bb5e9dd2484902a5ccfb34385fc223
Дата опублікування:
27.01.2023 14:55
Опис:
Наше підприємство бажає прийняти у процедурі закупівлі, але не має можливості виконувати вимогу Додатку №3: Місце передачі вологомірів (в послугу входить пакування, перевезення на місце проведення ТО, перевезення в місце передачі після проведення ТО): 79004 м. Львів, вул. Рубчака, 27.
Просимо розглянути можливість змінити цю вимогу до другої редакції, а саме: Доставка обладнання Замовника до місця надання послуг та у зворотному напрямку відбувається силами та за рахунок Замовника.
Відповідь:
Будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
30.01.2023 15:23