-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-004__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту та технічного обслуговування приладів визначення температури точки роси)
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-003113-a
Завершена
860 634.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 606.34 UAH
мін. крок: 1% або 8 606.34 UAH
Номер:
91583a03d4034e77bbec3ca344cf6f13
Внутрішній номер закупівлі:
16696732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-003113-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
860 634.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 10:16 - 10.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 10:16 - 13.02.2023 15:00
Період кваліфікації:
13.02.2023 15:01 - 16.02.2023 11:48
Період завантаження договору:
22.02.2023 00:00 - 04.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴860 634.00 50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту та технічного обслуговування приладів визначення температури точки роси)