-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування приладів визначення температури точки роси
Оголошено тендер
860 634.00
UAH
Номер:
2c7772e4059e4be6a2c0a4da97ce4a47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-19-007175-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
860 634.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування приладів визначення температури точки роси
Примітки:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
19.01.2023 16:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума860 634.00 UAH