-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-012694-a
Торги не відбулися
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 35 000.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2023 15:27 - 27.01.2023 00:00
Відповідь надана
ДАСУ
Номер:
6c07a7ce60f5461283cbf0fd2057a543
Дата опублікування:
25.01.2023 12:20
Опис:
Шановний Замовнику, просимо ознайомитись із моніторингом Дасу, яке зобов'язало Замовника відмінити закупівлю, оскільки "Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону". https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-04-003744-a
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:50
Відповідь надана
Невідповідність документації чинному законодавству
Номер:
27479e7f00374bb3a3bcac8cd63ad767
Дата опублікування:
25.01.2023 12:18
Опис:
Шановний Замовнику ваша документація не відповідає чинному законодавству, внесіть зміни! Аукціони вже не проводять. Наприклад: Для проведення відкритих торгів із застосуванням електронного аукціону повинно бути подано не менше двох тендерних пропозицій. Електронний аукціон проводиться електронною системою закупівель відповідно до статті 30 Закону.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:50
Відповідь надана
Центр обслуговування споживачів
Номер:
20b8b5cda517474da5d56bb8bede0678
Дата опублікування:
25.01.2023 12:11
Опис:
Шановний Замовнику, будь які вимоги щодо центрів обслуговування споживачів \ посадових осіб \ структурних підрозділів на конкретній території, в даному випадку на території Полтавської області НЕЗАКОННІ. Існує стабільна та регулярна практика АМКУ щодо визнання їх дискримінаційними, з огляду на те, що ліцензійна територія постачання електричної енергії - це вся територія України. Задля уникнення скарг до АМКУ просимо прибрати дані вимоги із тендерної документації.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:50
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
ce063742cd68440e9706edbbe99328d8
Дата опублікування:
25.01.2023 11:25
Опис:
Шановний Замовнику, з якою метою Ви вимагаєте від Учасників підтвердження виконання аналогічних договорів на суму поставки не менше ніж обсяг даної закупівлі. Це суперечить вимогам статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі". Задля уникнення порушень, просимо внести зміни до документації.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:50
Відповідь надана
Ісо
Номер:
3bc65347b50f4bab8cee0a3efd188ca5
Дата опублікування:
25.01.2023 11:25
Опис:
Шановний Замовнику, з якою метою ви до тендерної документації включили дані вимоги: "Шановний Замовнику, чи мають наступні сертифікати також відповідати передачі електричної енергії, оскільки вона входить у вартість електричної енергії: "11. Учасник у складі пропозиції повинен надати оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) / ДСТУ ISO 9001:2018 «Системи управління якістю», виданого на ім‘я учасника закупівлі та чинного на момент подачі тендерної пропозиції. Наданий документ повинен відповідати предмету закупівлі. 12. Учасник у складі пропозиції повинен надати оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) «Системи екологічного управління», виданого на ім‘я учасника закупівлі та чинного на момент подачі тендерної пропозиції. Наданий документ повинен відповідати предмету закупівлі"? Просимо ознайомитись з даною практикою АМКУ: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-03-004646-a
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:49
Відповідь надана
Договір
Номер:
d44e66f7547e44d3a8caa03a6e0a0157
Дата опублікування:
25.01.2023 11:25
Опис:
Шановний Замовнику, Ваш Проєкт договору не відповідає чинному законодавству, приведіть його у відповідність. Абз 2 п 5.1. "Вартість цього Договору та ціна за одиницю Товару може змінюватись у випадках передбачених ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у випадках передбачених ст.651 Цивільного кодексу України, а також у разі встановлення ціни органами державної або виконавчої влади". Наразі зміна ціни відбувається у відповідності до Особливостей!
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
27.01.2023 07:49
Відповідь надана
Зміни
Номер:
a812de3c054c486caa4e599a603f1be7
Дата опублікування:
24.01.2023 10:03
Опис:
Шановний Замовнику, де обіцяні зміни до документації?
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
24.01.2023 22:31
Відповідь надана
Договір
Номер:
e57a3a82dee4416199b357bb04fcbb48
Дата опублікування:
20.01.2023 16:22
Опис:
Шановний Замовнику, Ваш Проєкт договору не відповідає чинному законодавству, приведіть його у відповідність.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
23.01.2023 11:56
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
ea89d71d07d6457698696a9359c2679e
Дата опублікування:
20.01.2023 16:20
Опис:
Шановний Замовнику, з якою метою Ви вимагаєте від Учасників підтвердження виконання аналогічних договорів на суму поставки не менше ніж обсяг даної закупівлі. Це суперечить вимогам статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі". Задля уникнення порушень, просимо внести зміни до документації.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
23.01.2023 11:56
Відповідь надана
ISO
Номер:
b63463b676154a508acb8c1e098effc0
Дата опублікування:
20.01.2023 16:17
Опис:
Шановний Замовнику, з якою метою ви до тендерної документації включили дані вимоги: "Шановний Замовнику, чи мають наступні сертифікати також відповідати передачі електричної енергії, оскільки вона входить у вартість електричної енергії: "11. Учасник у складі пропозиції повинен надати оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) / ДСТУ ISO 9001:2018 «Системи управління якістю», виданого на ім‘я учасника закупівлі та чинного на момент подачі тендерної пропозиції. Наданий документ повинен відповідати предмету закупівлі. 12. Учасник у складі пропозиції повинен надати оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) «Системи екологічного управління», виданого на ім‘я учасника закупівлі та чинного на момент подачі тендерної пропозиції. Наданий документ повинен відповідати предмету закупівлі"?
Відповідь:
Шановний учасник! Ваше звернення розглянуто!
Дата відповіді:
23.01.2023 11:56