-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
3b38de55c7864a19bcccd6956e298f84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-20-005882-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
20.01.2023 15:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія
Кількість
412986 кіловат
Період постачання
до 28.01.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис3500000.00
Сума3 500 000.00 UAH