-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-012694-a
Торги не відбулися
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 35 000.00 UAH
Номер:
7e500894993f4483b68cb3537a1df684
Внутрішній номер закупівлі:
16671800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-012694-a
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габрієлян Світлана Юріївна +380535831575 olga.vodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 15:27 - 27.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 15:27 - 30.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500 000.00 код ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» електрична енергія