-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна код CPV за ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина , код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина.
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-014089-a
Завершена
1 354 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 770.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 770.50 UAH
Період уточнення:
19.01.2023 16:49 - 24.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим