• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров’яна код CPV за ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина , код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина.

Завершена

1 354 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 770.50 UAH
Номер: 55231333da9f4f3aa3b889aa73427171
Внутрішній номер закупівлі: 16656450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-19-014089-a   
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Контактна особа: Катерина Кирдан +380465921464 katyshagorienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 354 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.01.2023 16:49 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 19.01.2023 16:49 - 27.01.2023 09:00
Період кваліфікації: 27.01.2023 09:01 - 30.01.2023 16:53
Період завантаження договору: 05.02.2023 00:00 - 15.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 354 100.00 Деревина дров’яна код CPV за ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина , код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина.