-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Деревина дров'яна)
Оголошено тендер
1 354 100.00
UAH
Номер:
5a863d3fa3f64607bfd981ff782008ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-19-007039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 354 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Деревина дров'яна)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.01.2023 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 354 100.00 UAH