-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Серветки вологі та універсальні, рушники паперові та туалетний папір
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-005515-a
Проект договору міститься у складі документації
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2023 15:31 - 16.01.2023 00:00
Відповідь надана
Рушник паперовий двошаровий
Номер:
5dbe5d7dbbe147b1ae998b0c25af7b1b
Дата опублікування:
12.01.2023 15:10
Опис:
Опис згідно документації: Ширина – 210 мм Довжина – 230 м Тиснення – так Колір – білий. Сировина – целюлоза. Кількість шарів - 2 шаровий Вид складання – V Кількість у пачці –200 Кількість у ящику -20. Довжина рушнику не може становити 230м, можлива у вас описка і має бути 230мм?
Відповідь:
Так, тут вкралась помилка, довжина має бути 230мм. Внесемо зміни в документацію. Дякуємо Вам за уважність!!!
Дата відповіді:
12.01.2023 15:35
Відповідь надана
Папір туалетний Джамбо в міні рулонах
Номер:
4315425e66864f58b0dd87c8a786c81b
Дата опублікування:
12.01.2023 15:08
Опис:
Папір туалетний Джамбо в міні рулонах точно має бути намоткою не менше 240м? Це не міні рулон, міні це 20-30м.
Відповідь:
Доброго дня. Папір має бути згідно технічних характеристик зазначених у документації. Висота 90мм,довжина 240м
Дата відповіді:
12.01.2023 15:34