• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Серветки вологі та універсальні, рушники паперові та туалетний папір

Оголошено тендер

1 100 000.00 UAH
Номер: d467cca9e56b4b79a2a36a262a6b9ffb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-10-003015-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ Прикарпаттяобленерго
Замовник: АТ Прикарпаттяобленерго
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Серветки вологі та універсальні, рушники паперові та туалетний папір
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Дата опублікування: 10.01.2023 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 100 000.00 UAH