-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Серветки вологі та універсальні, рушники паперові та туалетний папір
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-005515-a
Проект договору міститься у складі документації
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
Номер:
a4c624c5729a4892bad1d18665feb3d9
Внутрішній номер закупівлі:
16563908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-10-005515-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костюк Василь Васильович +380342594336 Yuliya.Ivanyshyn@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2023 15:31 - 16.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2023 15:31 - 19.01.2023 10:00
Аукціон:
19.01.2023 10:06 - 19.01.2023 10:06
Період кваліфікації:
19.01.2023 10:06 - 24.01.2023 16:47
Період завантаження договору:
30.01.2023 00:00 - 09.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Серветки вологі та універсальні, рушники паперові та туалетний папір