-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (код 80550000-4 за ДК 021:2015) (навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (192 особи))
Тендер Prozorro UA-2022-12-30-001576-a
Завершена
132 460.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324.60 UAH
мін. крок: 1% або 1 324.60 UAH
Період уточнення:
30.12.2022 11:01 - 10.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим