-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (192 особи)
Оголошено тендер
132 460.32
UAH
Номер:
dfc3883cc345441ab365ba123f6779a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-02-003488-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Московська, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Московська, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
132 460.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (192 особи)
Примітки:
ЗУ від 19.09.2019 N114-IX (п.4 ч.1 ст.2), (постанова №1178)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки
Дата опублікування:
02.12.2022 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 460.32 UAH