-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (код 80550000-4 за ДК 021:2015) (навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (192 особи))
Тендер Prozorro UA-2022-12-30-001576-a
Завершена
132 460.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324.60 UAH
мін. крок: 1% або 1 324.60 UAH
Номер:
16e46c6e55a74d4a81be75ff76af7170
Внутрішній номер закупівлі:
16512896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-30-001576-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій Ярославович Гладкий +380442015713 o.hladkyi@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
132 460.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2022 11:01 - 10.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2022 11:01 - 13.01.2023 11:00
Аукціон:
16.01.2023 11:47 - 16.01.2023 12:46
Період кваліфікації:
16.01.2023 12:46 - 20.02.2023 10:12
Період завантаження договору:
26.02.2023 00:00 - 08.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 460.32 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (код 80550000-4 за ДК 021:2015) (навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (192 особи))