-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, комутаційні апарати, шинопроводи).
Тендер Prozorro UA-2022-12-28-016693-a
Торги відмінено
6 334 853.46
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 38 009.12 UAH
мін. крок: 0.6% або 38 009.12 UAH
Період уточнення:
28.12.2022 20:58 - 02.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим