-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, комутаційні апарати, шинопроводи).
Тендер Prozorro UA-2022-12-28-016693-a
Торги відмінено
6 334 853.46
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 38 009.12 UAH
мін. крок: 0.6% або 38 009.12 UAH
Номер:
3a82c2deb6d8480c8e57de1a95db5d39
Внутрішній номер закупівлі:
16496986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-28-016693-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 334 853.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.12.2022 20:58 - 02.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2022 20:58 - 05.01.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b2b23181c83842e6a2be508ea7294451
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: невірно вказано очікувану вартість закупівлі. Створено річний план який технічно не має можливості редагувати, оскільки із плану створено закупівлю. Крім того є необхідність внести зміни у технічну частину тендерної документації.
Період оскарження:
29.12.2022 12:43 - 09.01.2023 00:00
Дата опублікування:
29.12.2022 12:43
Дата виконання:
09.01.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴6 334 853.46 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, комутаційні апарати, шинопроводи)