-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, комутаційні апарати, шинопроводи).
Оголошено тендер
6 334 853.46
UAH
Номер:
32bce341bb33464eb0a476c0e785a058
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-004984-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 334 853.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, комутаційні апарати, шинопроводи).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
28.12.2022 20:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 334 853.46 UAH