-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-010912-a
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Період уточнення:
27.12.2022 14:05 - 09.01.2023 00:00
Відповідь надана
Ціна на електричну енергію
Номер:
94a25db8d87f4eeeabefb1c33379d22e
Дата опублікування:
28.12.2022 01:25
Опис:
Доброго дня.
Ціна на електричну енергію включає такі складові, як тариф на послуги оператора системи передачі електричної енергії та розподілу електричної енергії, які є регульованими та затверджуються відповідними постановами НКРЕКП.
Так НКРЕКП затверджено тариф на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік та тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на 2023 рік для низки компаній.
Просимо повідомити, який тариф на послуги операторів системи передачі та розподілу має бути врахований при визначенні ціни закупівлі електричної енергії, а саме з урахуванням прийнятих постанов про затвердження тарифу на 2023 рік чи 2022 рік?
Відповідь:
Шановний учаснику!
Відповідно до умов даної закупівлі в ціну електричної енергії включений тариф на послуги передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік у розмірі 0,38028 грн. за 1 кВт*год без ПДВ, затверджений постановою НКРЕКП від 21.12.2022 року №1788. В ціну електричної енергії не включений тариф на послуги з розподілу, оскільки оплата за відповідні послуги здійснюватиметься замовником (споживачем) напряму оператору системи розподілу.
Дата відповіді:
28.12.2022 11:39