-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-010912-a
Завершена
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Номер:
dcde9b1a264b4d928f7d3696b99a6410
Внутрішній номер закупівлі:
16471397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-27-010912-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Купріяненко +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2022 14:05 - 09.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2022 14:05 - 12.01.2023 13:55
Період кваліфікації:
12.01.2023 13:56 - 17.01.2023 12:03
Період завантаження договору:
23.01.2023 00:00 - 02.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 680 000.00 Електрична енергія