• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 680 000.00 UAH
Номер: dde84903b9514e5e83ed84137616edfc
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-27-003020-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Очікувана вартість: 1 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 27.12.2022 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 680 000.00 UAH