-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-015477-a
Закупівля проводиться згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня №1178.
Завершена
543 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2022 14:48 - 28.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим