• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)

Закупівля проводиться згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня №1178.

Завершена

543 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
Номер: a339dfd2a1fa4f75b131450dc9e1404a
Внутрішній номер закупівлі: 16427687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-23-015477-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 543 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.12.2022 14:48 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2022 14:48 - 31.12.2022 01:00
Період кваліфікації: 31.12.2022 01:02 - 05.01.2023 10:40
Період завантаження договору: 11.01.2023 00:00 - 21.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴543 000.00 ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)