• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)

Оголошено тендер

543 000.00 UAH
Номер: ec701db0407f4b31987976aa86ffaeb9
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-23-004318-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 543 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
Примітки: Закупівля проводиться згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня №1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.12.2022 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума543 000.00 UAH