-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-015819-a
Торги не відбулися
139 600.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 698.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 698.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2022 15:28 - 26.12.2022 00:00
Відповідь надана
термін поставки
Номер:
43f017fd905e422d9f59d9da92e94b9b
Дата опублікування:
22.12.2022 11:27
Опис:
Шановний замовнику,
в закупівлі вказано що Строк поставки Товару: до 31 грудня 2022 р..
Аукціон відбудеться 29 грудня 2022 року. Потім період оскарження 5 днів.
З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 5 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Тобто договір з переможцем може бути укладений лише в січні 2023 року.
Будь ласка, виправте термін поставки товару.
Відповідь:
Дякуємо за запитання!
Тендерна документація складена згідно вимог чинного законодавства. Право на оскарження як і запитання надано законом, але не є обов'язком. Тому, порушень на даному етапі закупівельного процесу немає.
Дата відповіді:
22.12.2022 14:17