• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)

Торги не відбулися

139 600.48 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 698.00 UAH
Номер: 16be3ba88bf84af4b7d9c36c92c5831e
Внутрішній номер закупівлі: 16379379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-21-015819-a   
Замовник: Комунальний заклад "Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Власюк Катерина Петрівна +380362264904 kvlasiuk2020@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 139 600.48 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.12.2022 15:28 - 26.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2022 15:28 - 29.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴139 600.48 Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)