• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)

Оголошено тендер

139 600.48 UAH
Номер: a7665d9dca3f47238a43faf43f65ae02
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-21-001836-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 139 600.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)
Примітки: Закупівля Товару проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.12.2022 12:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (Комплект офісних предметів, матеріалів, обладнань та інвентарю)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума139 600.48 UAH