-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-000671-a
ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)
Завершена
131 058.22
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 655.29 UAH
Період уточнення:
15.12.2022 08:34 - 24.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим