-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-000671-a
ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)
Завершена
131 058.22
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 655.29 UAH
Номер:
62052d4a03464fd7b235e4fa12536b68
Внутрішній номер закупівлі:
16269533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-000671-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Наше місто" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40545596
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м. Запоріжжя, вул. Українська, 29а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Філіпова +380676543153 lyudmilafilippova@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
131 058.22 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 08:34 - 24.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 08:34 - 27.12.2022 12:00
Період кваліфікації:
27.12.2022 12:00 - 29.12.2022 10:47
Період завантаження договору:
04.01.2023 00:00 - 14.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴131 058.22 ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)