• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)

Оголошено тендер

131 058.22 UAH
Номер: 3c6b7dcc2f814b32be953218c5211495
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-000263-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Наше місто" Запорізької міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Наше місто" Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 131 058.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання (послуги з технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування: 15.12.2022 08:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 058.22 UAH