-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-009950-a
Завершена
1 840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2022 12:40 - 24.12.2022 00:00
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
2d33994a63ae469b8bb4ba7829e78a36
Дата опублікування:
15.12.2022 10:14
Опис:
Слава Україні. Шановний Замовнику для максимального спрощення проведень закупівель під час дії воєнного стану прийнято низку законодавчих рішень щодо спрощення вимог тендерної документації, але Ви навпаки у додатку 2 встановлюєте безліч вимог. Мобуть Вам не так потрібно вугілля як заздалегідь обраний учасник(переможець)!!!
Відповідь:
Героям слава! Вимоги документації сформовані увідповідності до Постанови КМУ №1178 та таким чином, щоб замовник був впевнений у якості товару та надійності постачальника. Саме тому, встановлені вимоги є обов'язковими для учасників торгів. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
19.12.2022 14:05