• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне

Оголошено тендер

1 840 000.00 UAH
Номер: 2eedc3d940034f0f95dc2d7a0aa9f15b
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-14-003048-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.12.2022 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 840 000.00 UAH