-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-009950-a
Завершена
1 840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
Номер:
bbad2c6eb4c84734be44d8a098f38509
Внутрішній номер закупівлі:
16253942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-009950-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Перемишлянський р-н, місто Бібрка, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радчук Богдана Богданівна +380964334829 super.radchuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 12:40 - 24.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 12:40 - 27.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
27.12.2022 00:01 - 28.12.2022 12:28
Період завантаження договору:
03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 840 000.00 Вугілля кам’яне