-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-002894-a
Закупівля здійснюється відповідно до умов, встановлених Постановою КМУ “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” №1178 від 12.10.2022 року.
Завершена
675 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2022 09:57 - 14.12.2022 00:00
Відповідь надана
графік поставки
Номер:
3699ca1ec29340efb0ecca425d016a88
Дата опублікування:
09.12.2022 13:41
Опис:
Добрий день .
Прошу уточнити графік поставки товару по днях тижня та годинах прийому ( зокрема - субота та неділя ) .
Чи можлива доставка у суботу товару включно із замовленням за неділю ?
ДЯКУЮ .
Відповідь:
Добрий день, дякуємо за Ваше запитання. Хочемо зазначити, що поставка товару повинна здійснюватись щоденно з 08:00 год. до 12:00 год, включно із суботою та неділею. Тобто, поставка має здійснюватись як в неділю, так і в інші святкові та вихідні дні.
Дата відповіді:
09.12.2022 15:30