-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-002894-a
Закупівля здійснюється відповідно до умов, встановлених Постановою КМУ “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” №1178 від 12.10.2022 року.
Завершена
675 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
Період оскарження:
09.12.2022 09:57 - 14.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.