-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-002894-a
Закупівля здійснюється відповідно до умов, встановлених Постановою КМУ “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” №1178 від 12.10.2022 року.
Завершена
675 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 750.00 UAH
Номер:
1d64280b4ac14278b0749d1aeb4e8a2b
Внутрішній номер закупівлі:
16174046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-09-002894-a
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
675 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2022 09:57 - 14.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2022 09:57 - 17.12.2022 11:00
Аукціон:
19.12.2022 12:36 - 19.12.2022 12:59
Період кваліфікації:
19.12.2022 12:59 - 22.12.2022 11:42
Період завантаження договору:
28.12.2022 00:00 - 07.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴675 000.00 Хліб пшеничний - 15811100-7, хліб житньо-пшеничний - 15811100-7