-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2022-12-08-013635-a
На очікувану вартість і очікувану потребу 2023 року
Завершена
196 625.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 983.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 983.13 UAH
Період уточнення:
08.12.2022 14:49 - 13.12.2022 00:00
Відповідь надана
Документи, що підтверджують якість та безпечність товару
Номер:
5475a547270c4dc2bd361594703309fd
Дата опублікування:
09.12.2022 17:29
Опис:
Згідно вимог Додатку 1 Якість товару повинна відповідати:
Капуста квашена - ТУ У або ТУ розроблених, затверджених виробником продукції, що є предметом закупівлі, із зазначенням дати надання чинності та кінцевої дати їх використання та відміткою уповноваженого органу про перевірку вищезазначених документів з внесенням до бази даних «Технічні умови України».
Огірки квашені - ТУ У або ТУ розроблених, затверджених виробником продукції, що є предметом закупівлі, із зазначенням дати надання чинності та кінцевої дати їх використання та відміткою уповноваженого органу про перевірку вищезазначених документів з внесенням до бази даних «Технічні умови України».
Томати квашені - ТУ У або ТУ розроблених, затверджених виробником продукції, що є предметом закупівлі, із зазначенням дати надання чинності та кінцевої дати їх використання та відміткою уповноваженого органу про перевірку вищезазначених документів з внесенням до бази даних «Технічні умови України».
Томатна паста 25% - ДСТУ 5081:2008 «Продукти томатні консервовані. Загальні технічні умови».
Сухофрукти (сушені яблука, груші і сливи) - ДСТУ 8471:2015 «Фрукти кісточкові сушені», ДСТУ 8494:2015 «Фрукти насіннячкові сушені».
Горошок зелений с/м - ДСТУ 8636:2016 «Овочі швидко заморожені. Загальні ткхнічні умови»
Вишня свіжоморожена - ДСТУ 4837:2007 «Фрукти та ягоди швидкозаморожені. Технічні умови».
А як Замовник перевірить відповідність якості товару, якщо в ТД не вимагається надання документів, що підтверджують якість та безпечність товару, окрім ТУ на квашені овочі?
Відповідь:
Доброго дня. Відповідно Додатку 1 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі
II. Загальні вимоги до предмету закупівлі та умови поставки:
зазаначено, що
1. Товар, що є предметом цієї закупівлі, повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам - ДСТУ, ГОСТ, ТУ У, ТУ виробників продукції, затвердженим у встановленому законодавством України порядку, відповідати вимогам Законів України від 20.11.2022, №771/97-ВР (зі змінами).
1.1. Постачальник повинен передати (поставити) Замовнику товар (товари) , по якості і безпечності повинне відповідати встановленим державним стандартам (діючим ГОСТам, ДСТУ або ТУ, та ТТУ які розроблені на основі діючого ГОСТу або ДУСТу), та підтверджуватись відповідними документами про якість товару.
1.2. Поставка товару має відповідати наказу Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні від № 413 від 03.06.2019.
1.3 При поставці товару копії супровідних документів, що підтверджують якість та безпечність товару надаються на кожну партію товару (посвідчення (сертифікат, тощо) якості, або декларація виробника, де вказується дата виготовлення, умови та термін зберігання, або висновки Державної санітарно-епідеміологічної служби, інші документи, що передбачені чинним законодавством України).
ці самі умови зазначені і в проекті Договору до ТД
Дата відповіді:
10.12.2022 11:19
Відповідь надана
вибірковість вимог до різних видів продукції
Номер:
8df307842674464c991c9dc3e90227d9
Дата опублікування:
08.12.2022 16:06
Опис:
Шановний Замовнику, прошу дати пояснення, чому на квашені овочі Вам потрібна сканована копія першої сторінки ТУ У або ТУ, а для томатної пасти, сухофруктів, свіжоморожених горошка та вишні не потрібна, якщо по якості і безпечності повинне відповідати встановленим державним стандартам (діючим ГОСТам, ДСТУ або ТУ, та ТТУ які розроблені на основі діючого ГОСТу або ДУСТу)? Прошу пояснити, чому така вибірковість вимог до різних видів продукції?
В проекті договору в пунтах 2.6, 5.5, 5.6 та 6.2.7. повінні бути фрази «Надати гарантійний лист», «надати копію техпаспорту та фото автомобіля із номерним знаком»?
2.6. Замовник залишає за собою право у буд-який час відбирати зразки поставленої продукції для проведення перевірки поставленого товару відповідно до технічних характеристик. У разі встановлення невідповідності товару заданим параметрам замовник залишає за собою право повернення товару учаснику (постачальнику) та в подальшому – розірвання існуючого договору на постачання (надати гарантійний лист).
5.5.Товар повинен бути поставлений Постачальником відповідно до вимог діючого законодавства України щодо перевезення швидкопсувних вантажів: авторефрижератором, або ізотермічним автомобілем з холодильною установкою, або ізотермічним автомобілем з додержанням температурного режиму, відповідно до вимог Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.1997 р. за №363 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 20.02.1998 р. Для підтвердження Учасник має надати копію техпаспорту та фото автомобіля із номерним знаком.
5.6. Водій та особи, які супроводжують продукти в дорозі і виконують вантажні – розвантажувальні роботи, повинні мати дійсну на момент поставки медичну книжку з результатами проходження обов'язкових медичних оглядів (надати гарантійний лист) та санітарний одяг ( халат, рукавиці).
6.2.7. Замовник залишає за собою право у буд-який час відбирати зразки поставленої продукції для проведення перевірки поставленого товару відповідно до технічних характеристик. У разі встановлення невідповідності товару заданим параметрам замовник залишає за собою право повернення товару учаснику (постачальнику) та в подальшому – розірвання існуючого договору на постачання (надати гарантійний лист).
Відповідь:
Доброго дня.
Щодо першого питання. Відповідно технічним умовам Тендерної документації у частині вимогах до предмету закупівлі деякі продукти мають відповідати лише ДСТУ, а на деякі є виключення із застосуванням ТУ У або ТУ. Замовник залишає за собою право вибору технічних, якісних і кількісних характеристик тредмету закупівля. Якщо продукція виготовляється згідно технічних умов (ТУ), то ТУ повинні бути із всіма внесеними змінами та погодженні в установленому порядку.
На стадії реєстрації ТУ супутньо повинні проходити перевірку на відповідність чинному законодавству, технічним регламентам, потребам споживачів, рівневі розвитку науки й техніки, досягнутому на момент перевіряння, а також узгодженості з чинними нормативними документами тієї самої сфери застосування, зокрема, визначивши чи не нижчі вимоги цього документу вимог (якісних показників) державного стандарту на аналогічну продукцію.
Слід знати, що інформація про ДСТУ та ГОСТ друкується в офіційних виданнях і з нею може ознайомитись і при потребі придбати кожен бажаючий, звернувшись до територіальних органів Держспоживстандарту України. А ось ТУ – це документ, котрий розроблений підприємством-виробником і є його майновою власністю, тож ознайомитися з ним можна лише з дозволу власника.
Щодо другого питання. У проекті договору в пункти 2.6, 5.5, 5.6 та 6.2.7 були внесені зміни. Нова редакція Тендерної документації буде опублікована у Документах на майданчику. Можете ознайомитись із нею.
Дата відповіді:
09.12.2022 09:47