-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2022-12-08-013635-a
На очікувану вартість і очікувану потребу 2023 року
Завершена
196 625.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 983.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 983.13 UAH
Номер:
2d4aa3bdddc146319571114fb5076bc8
Внутрішній номер закупівлі:
16162409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-08-013635-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095180
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гетьман Володимирівна 0996358180 marina.eva1129@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 625.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2022 14:49 - 13.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2022 14:49 - 16.12.2022 15:00
Період кваліфікації:
16.12.2022 15:00 - 19.12.2022 13:15
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 625.00 Оброблені фрукти та овочі