• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оброблені фрукти та овочі

Оголошено тендер

196 625.00 UAH
Номер: e50e97cedd014035b5220e61d612be98
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-08-004276-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 196 625.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оброблені фрукти та овочі
Примітки: На очікувану вартість і очікувану потребу 2023 року
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 08.12.2022 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Огірки квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Томати квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Томатна паста 25%
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Сухофрукти ( сушені яблука, груші і сливи)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Горошок зелений с/м
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 40 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Вишня свіжоморожена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 120 кілограм
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 625.00 UAH