• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Завершена

226 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 134.25 UAH
Період уточнення: 05.12.2022 11:54 - 10.12.2022 00:00
Відповідь надана

Загальне

Номер: c56b1467a78d4c0391b01f04e967f898
Дата опублікування: 05.12.2022 20:04
Опис: Вами оголошено паралельно 2 процедури. Це помилково?
Відповідь: Шановний Учаснику. Дякуємо Вам за запитання. Внесено відповідні зміни до Додатку №3 до тендерної документації " Проєкт договору про закупівлю".
Дата відповіді: 06.12.2022 13:11