• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Оголошено тендер

226 850.00 UAH
Номер: d69b6e3582204b3db820229ad2d84073
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-05-002950-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Очікувана вартість: 226 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки: Закупівля на потребу 2023 р.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 05.12.2022 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума226 850.00 UAH