• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Завершена

226 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 134.25 UAH
Номер: a2bf259767fc46919da5e16245c724e1
Внутрішній номер закупівлі: 16096572
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-05-007022-a   
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Контактна особа: Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 226 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2022 11:54 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2022 11:54 - 13.12.2022 12:00
Аукціон: 14.12.2022 11:43 - 14.12.2022 12:12
Період кваліфікації: 14.12.2022 12:12 - 16.12.2022 09:28
Період завантаження договору: 22.12.2022 00:00 - 01.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴226 850.00 Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5