• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)

Категорія замовника: відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь-яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178.

Торги не відбулися

121 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 212.00 UAH
Період уточнення: 01.12.2022 14:00 - 06.12.2022 00:00
Відповідь надана

Вимоги, які порушують законодавство

Номер: 713c31dab8774f9f806bdb0ecd7a0041
Дата опублікування: 01.12.2022 17:09
Опис: Шановний Замовник. У ТД зазначено: 8.Якщо нас визначено переможцем торгів, ми беремо на себе зобов’язання підписати договір із замовник не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про намір укласти договір про закупівлю та не раніше через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Вимагаємо внести зміни, оскільки відповідно до процедури - Відкриті торги з особливостями там інші строки.
Відповідь: Щиро дякую за слушне зауваження. Так, я справді упустила цей момент. Зміни буде внесено. Гарного Вам дня
Дата відповіді: 02.12.2022 08:35