• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)

Категорія замовника: відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь-яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178.

Торги не відбулися

121 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 212.00 UAH
Номер: 8ce689a828f64b8cb90a5c7a6aa77c2c
Внутрішній номер закупівлі: 16059138
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-008817-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Контактна особа: Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 yo.knp.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 121 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2022 14:00 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2022 14:00 - 09.12.2022 13:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 200.00 Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)