• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)

Оголошено тендер

121 200.00 UAH
Номер: c07e0b102e434822a412539d9a0aaf66
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-01-003910-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Очікувана вартість: 121 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)
Примітки: Категорія замовника: відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь-яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.12.2022 13:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума121 200.00 UAH